HiKoki WH36DCWRZ akkus ütvecsavarozó (2 x BSL36A18 MULTI VOLT Li-ion akkuval, Hitbox kofferben)
36 V, 215 Nm, 1/4" befogás
Egységár (szett):
Cikkszám:
WH36DCWRZ
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • Az iparágban a legkompaktabb és legkönnyebb: a fej mindössze 114 mm, a gép tömege csak 1,6 kg. Kompakt és mégis erős. Ideális a szűk helyen végzett munkákhoz.
  • Gyorsan elvégezheti vele a munkát.
  • 5 üzemmód a különböző feladatokhoz: Soft, Power, Bolt, Bolt Single, Self Drilling.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 x 2.5 Ah MULTI VOLT Li-ion akkumulátor (BSL36A18)
  • akkutöltő (UC18YSL3)
  • oldalfogantyú
  • 2 saruvédő
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Meghúzási nyomaték: 215 Nm
Üresjárati fordulatszám (Soft módban): 0 – 900 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Power módban): 0 – 3400 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Bolt módban): 0 – 2900 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Bolt Single módban): 0 – 2900 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Önmetsző csavar módban): 0 – 3700 ford./perc
Ütésszám (Soft módban): 0 – 2000 ütés/perc
Ütésszám (Power módban): 0 – 4100 ütés/perc
Ütésszám (Bolt módban): 0 – 4100 ütés/perc
Ütésszám (Bolt Single módban): 0 – 4100 ütés/perc
Ütésszám (Önmetsző csavar módban): 0 – 2200 ütés/perc
Befogás (hatlap): 1/4" (6.35 mm)
Max. csavarméret: 5 – 18 mm
Max. csavarméret (nagy nyomatékú csavar): 5 – 14 mm
Max. csavarméret (gépcsavar): 4 – 10 mm
Max. csavarméret (önmetsző csavar): 3.5 – 6 mm
Teljes hossz: 114 mm
Tömeg BSL36A18 akkuval: 1.6 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.