HiKoki WH12DDW4Z akkus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül)
10.8-12 V Peak, 135 Nm, 1/4" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WH12DDW4Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 3.6 V -os, 10.8 V -os és 12 V -os Li-ion akkus kisgépek
Leírás
  • Szénkefe nélküli motorral.
  • Nagyon könnyű dolgozni vele: kategóriájában a legkisebb a fejmagassága, kompakt, praktikus gép.
  • Töltésenként akár 50 facsavar becsavarható (Ø3.5 x 50 mm).
  • Beépített LED világítás.
  • 3 meghúzási mód: lágy / erős / önmetsző.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 10,8 - 12 V Peak
Üresjárati fordulatszám Soft mód: 0 - 1300 ford./perc
Üresjárati fordulatszám Power mód: 0 - 3200 ford./perc
Üresjárati fordulatszám Önmetsző mód: 0 - 3200 ford./perc
Ütésszám Soft mód: 0 - 2500 ütés/perc
Ütésszám Power mód: 0 - 4000 ütés/perc
Ütésszám Önmetsző mód: 0 - 4000 ütés/perc
Meghúzási nyomaték: 135 Nm
Befogás: 6,35 mm (1/4") hatlap
Kis csavar: 4 - 8 mm
Általános csavarok: 5 - 14 mm
Nagy nyomatékú csavar: 5 - 12 mm
Önmetsző csavar: 3.5 - 5 mm
Teljes hossz: 134 mm