HiKoki SB3608DA-W4Z MULTI VOLT akkus szalagcsiszoló (akku és töltő nélkül)
36 V, 76 mm, 122-450 m/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
SB3608DA-W4Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus szalagcsiszolók
Leírás
  • Nagyon erős, egyenértékű egy 1000 W-os hálózati géppel.
  • Könnyű és kényelmesen használható.
  • Nagy teljesítményű porelszívás.
  • Könnyen csatlakoztatható porzsák.
  • Szerszám nélküli szalagcsere.
  • Akkus szabadság, hálózati erő, sima és tiszta felület vezeték nélkül is.
  • 5 fokozatban szabályozható sebesség és Auto mód: 2 és 7,5 m/s szalagsebesség között.
  • Praktikus kapcsoló zár a folyamatos csiszoláshoz.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Szállítási terjedelem:
  • csiszolószalag
  • porzsák
  • könyökcső
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Szalagméret: 76 x 533 mm
Üresjárati szalagsebesség: 2 - 7,5 m/s (122 - 450 m/perc)
Méretek (BSL36A18 akkuval): 323 x 150 x 199 mm
Méretek (BSL36B18 akkuval): 330 x 150 x 199 mm
Gép tömege (BSL36A18 akkuval): 4,2 kg
Gép tömege (BSL36B18 akkuval): 4,5 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.