HiKoki DS18DE-W2Z akkus fúró-csavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 70 Nm, 0-550/0-2000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
DS18DE-W2Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Kivételesen könnyű és kompakt gép: teljes hossza 155 mm, kényelmesen és könnyen lehet dolgozni vele szűk térben és különféle pozícióban. A hagyományos modellhez képest (DS18DBSL) a fej 20 mm-rel rövidebb.
  • Állandó sebességszabályozás biztosítja az állandó fordulatszámot.
  • Ergonomikus, puha markolat a nagyobb kényelem érdekében.
  • 22 fokozatban állítható nyomaték.
Géppel szállított tartozékok:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 2000 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 550 ford./perc
Kemény nyomaték: 70 Nm
Lágy nyomaték: 40 Nm
Tokmány: 1.5 - 13 mm (kulcsnélküli)
Furatátmérő, lágyacél (1.6 mm vtg.): 13 mm
Furatátmérő, fa: 52 mm
Gépcsavar: 6 mm
Facsavar mérete: 10 mm x 100 mm
Teljes hossz: 155 mm