HiKoki DS12DAWFZ akkus fúró-csavarozó (2 x 2.5 Ah Li-ion akkuval, kofferben)
10.8-12 V Peak, 38 Nm, 0-350/0-1400 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
DS12DAWFZ
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 3.6 V -os, 10.8 V -os és 12 V -os Li-ion akkus kisgépek
Leírás
  • Kategóriájában a legnagyobb (kemény) nyomaték - 38 Nm.
  • Állítható nyomaték.
  • Beépített LED világítás.
  • Elektromos fék.
  • Elektronikusan szabályzott töltés, amely megakadályozza a túlmelegedést.
  • Forgásirányváltás (bal / jobb).
  • Kézreálló, ergonomikus kiegyensúlyozott keskeny markolat.
  • Optimális teljesítményű motor léghűtéssel.
  • Könnyű géptest.
  • Vezérlő elektronika.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 db töltöttségkijelzős akkumulátor Li-ion 10.8 V / 12 V 2.5 Ah (BSL1225M)
  • akkutöltő (UC12SL)
  • kétoldalú PH2 bitfej
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 10,8 - 12 V Peak
Üresjárati fordulatszám alacsony / magas: 0-350 / 0-1400 ford./perc
Max. forgatónyomaték lágy / kemény: 15 Nm / 38 Nm
Nyomaték állítás: 0.6 - 4 Nm
Furatátmérő, acél: 10 mm
Furatátmérő, alumínium: 12 mm
Furatátmérő, fa: 29 mm
Facsavar méret: 5,8 x 45 mm
Gépcsavar mérete: 6 mm
Tokmány: 0.8 - 10 mm
Mérete (H x Sz x M): 166 x 219 x 74 mm