HiKoki C1806DAW4Z akkus körfűrész (akku és töltő nélkül)
18 V, Ø165 mm, 3800 ford/perc, keményfémlapkás körfűrészlap
Egységár (darab):
Cikkszám:
C1806DAW4Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus körfűrészek
Leírás
  • A kompakt dizájn kiváló kezelhetőséget és hatékonyságot biztosít.
Géppel szállított tartozékok:
  • keményfémlapkás körfűrészlap
  • saruvédő
  • porgyűjtő készlet
  • párhuzamvezető
  • imbuszkulcs
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Körfűrészlap átmérője: 165 mm
Üresjárati fordulatszám: 3800 ford./perc
Max. vágási mélység 90°: 57 mm
Max. vágási mélység 45°: 38 mm
Teljes hossz: 291 mm