Genius Tools 4238016T gömbcsuklós T-kulcs gyertyákhoz, 16 mm, 380 mm
Cikkszám:
4238016T
Márka:
Genius Tools
A termék az alábbi kategóriákban található:
Gömbcsuklós T-kulcsokSzerszámok motor javításhoz, karbantartáshoz
Leírás
T-kulcs gyertyához, gömbcsuklós fejjel.
Anyaga: Chrome Vanadium acél
Felülete: krómozott
Csatlakozás: 5/8" (16 mm)
Fogantyú hossza: 150 mm
Szár hossza: 380 mm